Напередодні святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років в залі художньої літератури Наукової бібліотеки ЗНТУ відбулися святковий концерт «Хай буде пам'ять незгасима!» та презентація книжкової виставки «Тих днів не змовкне слава».
В цей день студенти, викладачі та інші співробітники ЗНТУ зібралися разом, щоб згадати героїв-визволителів, вклонитися їх подвигу, згадати словами подяки тих, хто живий, і тих, хто пішов, своїм життям показавши приклад великого служіння Вітчизні, миру і добру.
Святковий концерт відкрила організатор і ведуча заходу, бібліотекар абонементу художньої літератури Наталія Федько.
У концерті, як звісточки з фронту, пролунали проникливі вірші та пісні про війну у виконанні студентів, співробітників бібліотеки, запрошених на свято гостей. Здавалося б, тяготи і страждання воєнного часу не залишили місця для радості ...Але серед поетичних творів воєнних років було багато віршів і пісень з гумором, що піднімали бойовий дух солдатів. Глядацька аудиторія була в захваті від Василя Тьоркіна, жартівливий образ якого майстерно втілила бібліотекар Вікторія Пучкан.
Пісні, що завжди супроводжували солдата в поході, на привалі, а іноді і в бою, і сьогодні не втрачають своєї ваги. Їх пам’ятають, їх співають… А виконавиця авторської пісні Олена Хавкіна заспівала під гітару пісні «В землянке», «Темная ночь», пісню з кінофільму «Білоруський вокзал».
Ведуча заходу Наталія Федько виконала під гітару пісню Б. Окуджави «Надежды маленький оркестрик». І, звичайно ж, фінальним акордом концерту стала пісня «День Победы», яка пролунала у супроводі тематичної добірки слайдів.
Гучними оплесками із великою вдячністю глядачі привітали всіх учасників святкового концерту.
Далі відбулася презентація книжкової виставки до Дня Перемоги «Тих днів не змовкне слава», на якій були представлені не лише книжки про війну та Перемогу, а й атрибути солдата Великої Вітчизняної війни: пілотка, погони, ордени та медалі.
Усі, хто зацікавився - мав можливість послухати цікаву розповідь бібліотекаря Муравйової О. П. про життя і непросту долю її батька, який був власником цих атрибутів.
|